Своє бачення майбутнього України у різних жанрах висловило більше тисячі дітей, а саме 1021 учасник конкурсу. Журі у складі Лариси Івшиної, Ігоря Калинця, Тадея Карабовича (Польща), Марії Людкевич, Богдана Стельмаха, Івана Крислача, Ореста Білоуса з цікавістю та захопленням розглянуло 5 000 надісланих робіт.

Тематика виявилась актуальною, зацікавивши дітей віком від 5 до 18 років з усіх областей України та з-за кордону: з Польщі, Іспанії, Грузії, Білорусі, Молдови, Канади, Вірменії, Німеччини, США. Різножанровість надісланих творів зумовила виокремлення трьох номінацій: художні твори, публіцистика, малярство.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться на урочистому відкритті III Міжнародного конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: сучасний вимір, проекція в майбутнє» 23 червня 2010 року у приміщенні Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької о 9:30. У рамках Конгресу експонуватиметься виставка малярських робіт учасників конкурсу (актова зала першого навчального корпусу НУ «Львівська політехніка», вул. Карпінського 2).

Переможці Міжнародного літературно-мистецького конкурсу для української молоді діаспори та України «Для тебе, Україно!»

Х У Д О Ж Н І    Т В О Р И

І місце
Ірина Мулярчук – учениця 11 класу Середньої загальноосвітньої школи №4 міста Новий Розділ Львівської області, учасниця літературної студії «Джерельце»
ІІ місце
Остап Лещук – учень 9 класу гімназії «Престиж» міста Львова, учасник літературної студії «Джерельце»
ІІІ місце
Ірина Скатова – учениця 8 класу Середньої загальноосвітньої школи №2 з поглибленим вивченням англійської мови міста Марганець Дніпропетровської області

П У Б Л І Ц И С Т И К А

І місце
Марина Абаза – учениця 7 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» міста Татарбунари Одеської області
ІІ місце
Марічка Левченко – учениця 10 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Вільхівці Чемеровецького району Хмельницької області
ІІІ місце
Олеся Савчук – учениця 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Вільхівці Чемеровецького району Хмельницької області
Катерина Глущенко – учениця 6 класу Середньої школи села Військове Солонянського району Дніпропетровської області, учасниця літературної студії «Віконечко»

М А Л Я Р С Т В О

5-10 років

І місце
Аліна Сімашко – учениця 4 класу Середньої школи №81 міста Львова, учасниця художньо-експериментальної арт-дизайн студії при Центрі дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова
ІІ місце
Аміра Кауд – учениця 3 класу Середньої школи №7, учасниця студії образотворчих мистецтв «Райдуга» міста Сімферополя Автономної Республіки Крим
Надія Голько – учениця 2 класу Дитячої школи народних мистецтв міста Львова
ІІІ місце
Василь Глинчак – учень 2 класу суботньої школи ім. Юрія Липи міста Торонто, Канада
Дмитро Ніколаєнко – учень 2 класу Спеціалізованої школи №155 міста Києва
Олександр Галік – учень 2 класу Середньої загальноосвітньої школи I ступеня «Первоцвіт» міста Львова

11-15 років

І місце
Дмитро Певко – студент І курсу Харківського художнього училища
ІІ місце
Світлана Касперська – учасниця гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості міста Золочева Львівської області
Дар’я Польська – учениця 6 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені П. Ю. Корбута селища міського типу Верхній Рогачик Херсонської області
ІІІ місце
Ірина Ровкова – учениця 10 класу гімназії №127 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області
Юрій Лисий – учень 6 класу Середньої загальноосвітньої школи №86 міста Львова
Олександра Корнієнко – учениця 8 класу Загальноосвітньої школи №24 міста Рівного

16-18 років

І місце
Катерина Хома – студентка I курсу Львівської національної академії мистецтв
ІІ місце
Всеволод Щепановський – місто Чикаго, США, 16 років
Ксенія Дацюк – учениця 10 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В. К. Липинського села Затурці Локачинського району Волинської області
ІІІ місце
Філіп Алєксєєв – учень 10 класу Навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів селища міського типу Білогір’я Хмельницької області
Варвара Коровець – учениця 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Верхнє Піщане міста Суми Сумської області
Стас Манченко – студент II курсу Економіко-гуманітарного коледжу при Кримському гуманітарному університеті.