МОСКОВСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГУМАНИТАРНИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМЕНИ М. А. ШОЛОХОВА

УФИМСКИЙ ФИЛИАЛ

17.06.08245/06 – 15

Організаторам та учасникам
II Міжнародної науково-практичної
конференції “Діаспора як чинник
утвердження держави Україна
у міжнародній спільноті.
Діаспора у світовій цивілізації”

Дорогі учасники конференції!

Високоповажне зібрання!

          Прийміть щиросердечні вітання від мене та усіх українців Башкортостану з нагоди Міжнародної науково-практичної конференції «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Українська діаспора у світовій цивілізації», котра проходить на гостинній львівській землі.

          Українська діаспора є невід’ємною часткою великого українського народу. предки якого мріяли про свою самостійну та незалежну державу, плекаючи на чужині традиції, передаючи від покоління до покоління любов до рідної мови, культури та неньки-України.

          На яких континентах світу не проживали б українці, вони ніколи не залишалися байдужими до своєї історичної Батьківщини, підтримуючи її у часи безнадії і в радісні дні, активно сприяючи поширенню у світі правди про історію нашого народу, його трагічне минуле.

          Переконаний, що нинішня конференція сприятиме подальшому згуртуванню українців усього світу та зміцненню їх зв’язків з історичною Батьківщиною, пожвавленню науково-дослідницької та культурно-освітньої роботи.

          Бажаю вам, вельмишановне панство, міцного здоров’я, щастя і процвітання.

З повагою,

Василь Бабенко