Товариство зв’язків з українцями за межами
України (Товариство “Україна—Світ”)


Вул. Золотоворітська, 6а, Київ, 01034, Україна
Тел.: (044)234 80 81, факс: (044)228 04 38

Організаторам та учасникам
II Міжнародної науково-практичної
конференції “Діаспора як чинник
утвердження держави Україна
у міжнародній спільноті.
Діаспора у світовій цивілізації”

Шановні учасники та гості конференції! Дорогі співвітчизники!

          Товариство зв’язків з українцями за межами України вітає Вас на цьому високоповажному зібрані. Уже вдруге стародавній Львів гостинно приймає представників світового українства для обговорення важливої проблеми сучасності – проблеми нашої спільної участі в утвердженні високого іміджу української Держави в міжнародній спільноті.

          Шановні учасники конференції! Завдяки вашій національній самосвідомості, ентузіазмові та наполегливості далеко поза межами України зберігається і поширюється українська мова, українське мистецтво, українські звичаї та наші культурні традиції.

          Україна цінує Вашу діяльність щодо збереження українського родоводу, навчання та виховання української молоді за рубежем в дусі любові і поваги до України, до мови і традицій батьків.

          Бажаю Вам здійснення намічених планів і задумів! Хай розуміння високої мети Вашого зібрання надихає Вас на нові наукові і практичні здобутки!

          Від імені Товариства «Україна-Світ» вітаю Вас з початком роботи конференції і бажаю Вам цікавих доповідей, плідних наукових дискусій, нових творчих успіхів і високих наукових досягнень на благо України, а гостям також на благо країн їх проживання.

          Бажаю міцного здоров’я і особистого щастя Вам і Вашим родинам!

          Нехай з Божої ласки у Ваших серцях назавжди оселиться радість, добро й благодать!

          З повагою,

          Голова Товариства “Україна-Світ”,

Герой України

Іван Драч