МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Організаторам та учасникам Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Діаспора, як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті, Українська діаспора у світовій цивілізації»

Шановні друзі!

          Щиро вітаю Вас із відкриттям Другої Міжнародної Науково-практичної Конференції «Діаспора, як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Українська діаспора у світовій цивілізації».

          Першу хвилю української еміграції історики називають трудовою. Багато українських емігрантів були впевнені, що виїжджають на заробітки тимчасово, але життя склалося інакше.

          Сьогодні нам необхідно створити такий ефективний механізм, який би дозволяв допомагати та підтримувати тих людей, хто залишив свою Батьківщину.

          Між тим, і перед українською діаспорою постає завдання не загубити духовний зв’язок з Україною. Навіть, на чужій землі емігранти мають прагнути зберегти свою національну неповторність, культурні та побутові надбання.

          Нам є ким пишатися. Багато українських діячів діаспори стали відомими людьми у сферах медицини, науки, культури та освіти. Вони відкривають українські школи, піклуються про виховання дітей українських емігрантів.

          Бажаю Вам злагодженої, плідної та ефективної праці.

          Слава Вам, слава Україні!

Міністр

Юрій ПАВЛЕНКО