МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


Від 17.06.08 №1/11-2551

Учасникам Конгресу «Діаспора як
чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті»

Вельмишановні учасники Конгресу! Дорогі Колеги!

          Щиро вітаю учасників й організаторів Конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті», котрі зібралися вдруге в гостинному місті Лева.

          Проблеми, які винесені самим життям на засідання Вашого форуму, є важливими й актуальними для нашої Держави і, насамперед, свідчать про глибоке усвідомлення Вами проблем нашої діаспори, їхнє обговорення повинно стимулювати діяльність українських громад за кордоном, їхню зорганізоааність і цілеспрямованість, від якої залежить добра слава України у світі.

          Важливо, що цей захід Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою стає періодичним і вже утверджується як традиція. Інститут, щоденним гаслом якого стало «Відкриймо для України українську діаспору», демонструє державницьке розуміння і бачення проблем українців у світі, об’єднуючи наші зусилля у їх вирішенні.

          Ваша самовіддана праця така необхідна у поки що турбулентний час будування нашої Держави і налагодження контактів із закордонням. Хай із Вашою допомогою Україна утвердиться і займе належне місце серед країн світу.

          З глибокою повагою

Міністр

І. О. Вакарчук