knopka-karta-smallМіжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою презентує інтерактивну карту та інфографіку Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…».

На карті представлені роботи 20 лауреатів та 120 дипломантів Конкурсу, а також імена учасників та усі населені пункти, з яких надійшли роботи.

Презентація карти відбулась 23 червня 2015 р. в Національному університеті «Львівська політехніка» за участі Дружини Президента України Марини Порошенко.

Проект «Життя – Тобі…» реалізований МІОКом спільно з норвезько-українською громадською організацією «Maidan Norway» під егідою Міністерства освіти і науки України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.

На Конкурс, який тривав півроку, надійшло понад 7000 робіт від авторів з усіх регіонів України, в тому числі з окупованих територій, а також з Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії і Франції.

До складу Журі увійшли відомі діячі – Віра Вовк (Бразилія), Ольга Герасим’юк (Україна), Лариса Івшина(Україна), Ігор Калинець (Україна), Анатолій Кирилюк (Норвегія), Ірина Ключковська (Україна), Мартін Паулсен (Норвегія), Мар’яна Савка (Україна), Орися Сушко (Канада), Олександр Тимчук (Норвегія), Анна Хранюк (Польща), Орест Білоус (Україна), Орест Скоп (Україна), Валерій Шаленко (Україна), Роман Яців (Україна).

Адреса інтерактивної карти konkurs.miok.lviv.ua/