Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою представить на цьогорічному Форумі видавців книгу, видану за результатами Міжнародного конкурсу «Життя – Тобі…», яка викликала величезний резонанс у суспільстві серед педагогів, фахівців, що займаються професійно питаннями освіти та виховання, а також серед наших воїнів, які сьогодні на передовій захищають Україну від російського агресора. (Видавництво «Апріорі»).

«Книга «Життя – Тобі…», за словами Ірини Ключковської, – це документ епохи України ХХІ століття, думки й оціночні судження дітей, які вже завтра керуватимуть державою, розбудовуватимуть нашу країну. Окрім цього – це цінне першоджерело для аналізу і висновків, які ми всі повинні зробити». Тематика особливо важлива в контексті « Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді», яка вже з наступного 2015-2016 навчального року реалізовуватиметься у загальноосвітніх навчальних закладах України. Нагадаємо, що16 червня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав Наказ Міністерства освіти і науки № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».

Саме тому, у контексті прийнятої Концепції, на запрошення Верховної Ради України проект МІОКу «Життя- Тобі…» буде представлено на обговорення на круглому столі Комітету з питань науки та освіти, Комітету з питань європейської інтеграції та Комітету у закордонних справах.