26 листопада 2011 р. в Іжевську у концертному залі Республіканського Будинку Дружби народів у присутності 250 глядачів відбувся Фестиваль української культури, присвячений 10-річчю Регіональної громадської організації «Товариство української культури Удмуртської Республіки «Громада».

Під час Фестивалю були організовані книжкова виставка української художньої та популярної літератури з фондів міських бібліотек; фотовиставка «Моя Україна» – фотографії сучасних краєвидів та пам’ятних місць з різних куточків України.

На урочистому відкритті Фестивалю Голова товариства С.М. Хаба виступив зі звітом про проведену роботу, оголосив перспективні завдання, пролунали офіційні привітання від Надзвичайного та Повноважного Посла України в Росії В.Ю. Єльченка, Голови УВКР М. Ратушного, Почесного Голови «Об’єднання українців Росії» В. Бабенка, від урядових органів Удмуртії, регіональних товариств українців Татарстану, Башкортостану, Самарської області.

Активісти українського руху Удмуртії отримали високі нагороди за свою бездоганну роботу – Почесні грамоти та Подяки від Міністерства національної політики Удмуртської Республіки.

Українців Удмуртії щиро привітали та обдарували також представники інших національних товариств – російського, білоруського, татарського, єврейського, узбецького, азербайджанського.

Після офіційної частини за планом Фестивалю пройшов концерт українських самодіяльних гуртків з різних районів Удмуртії а також м. Нижнєкамськ (Татарстан).

Дякуємо всім нашим друзям та колегам за міцну підтримку Фестивалю!

Д. Чернієнко,
член Правління
РГО «ТУК УР «Громада»