Переглянути Карту українських осередків на карті більшого розміру
 

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» започатковує проект «Український Всесвіт», який передбачає створення електронної карти українських громад та організацій у світі і міститиме коротку інформаційну довідку.

Створенням проекту ми хочемо показати, що Світове українство – це потужний демографічний, культурний, економічний ресурс України. Метою проекту є консолідація Світового українства та його зусиль для взаємодії.

Запрошуємо українські громади та організації долучитися до створення цього ресурсу. Просимо надсилати інформацію в такому порядку:

1.    Назва установи чи організації
2     Історична довідка + фото
3.    Сфера діяльності
4.    Детальна адреса (країна, місто, вулиця, індекс)
5.    Контакти (електронна пошта, телефон, факс, офіційний сайт)

Зразок

1.    Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка»

2.    У 1992 р. з ініціативи відомої письменниці та громадського діяча Ірини Калинець було створено Міжнародний центр освіти, науки і культури, який згодом (у 1999 році) став Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК). Інститут був створений з метою розширення та зміцнення освітньо-культурних зв’язків з  українською діаспорою.

3.    Освітньо-культурна  співпраця з  українською діаспорою, наукові дослідження, розробка навчально-методичного забезпечення.

4.    Україна, м. Львів, вул. С. Бандери 32 Д

5.    Тел.: (032) 258-01-51;  Факс (032) 258-21-99
Е-meil: iiec@polynet.lviv.ua; Веб: http://www.miok.lviv.ua