У гості до Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» завітали польські студенти з Університету імені Адама Міцкевича (Познань).

Візит студентів-україністів – ще один крок інституційної співпраці, який має за мету – вивчення української мови як джерела знань про Україну.

Родзинкою була зустріч з Ігорем Калинцем, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, який розказав студентам про польські мотиви у його творчості, а також прочитав свої переклади творів Єжи Гарасимовича. Студенти також отримали цінний подарунок від п. Ігоря – дві книжечки «Про декого, про дещо», а також дитячу книжечку “Уся кася з шоколадки» – переклади українською мовою віршів Єжи Гарасимовича.

З нетерпінням гості МІОКу очікували на майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, який провела фахівець Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» Оля Пташник. Студенти отримали велике задоволення від створення ляльок, а також взяли з собою цінний сувенір з України, зроблений власноруч.