Акція Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»

«МІЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»
до 200-ліття з Дня народження Т. Г. Шевченка: українські дітки у світі читають «Кобзар»

Цільова аудиторія: українські діти віком до 7 років, які проживають за кордоном.

Мета: привернути інтерес дітей та молоді до творчості Шевченка.

Ти українець або українка, але живеш за кордоном? Навчаєшся в українській школі або відвідуєш український садочок? Твої рідні розказують тобі вірші Кобзаря? Тепер тобі час їх розказати!

Обери свій улюблений вірш Тараса Шевченка і гарно розкажи його. Попроси батьків або вчителів, щоб вони допомогли тобі записати його і надіслати нам. Тепер вірш, розказаний тобою, почує цілий світ! Адже ми хочемо, щоб поезія Кобзаря звучала по всій планеті!

Умови:

Для участі в акції дитина віком до 7 років, яка проживає за межами України, читає українською мовою поезію Т. Шевченка (на вибір). Запис у вигляді відеофайлу (вітається креативний підхід) або аудіофайлу у форматі mp3 разом із інформацією:

– ім’я, прізвище,
– місце проживання (місто / село, країна),
– вік дитини,
– фото дитини

надіслати на електронну адресу iiec@polynet.lviv.ua (аудіофайли) та на skype-адресу ange_ua (відеофайли) до 25 лютого 2013 року.

Записи будуть розміщені на сайті МІОКу www.miok.lviv.ua. Кожен охочий зможе залишати коментарі, відгуки, побажання та поділитися досвідом. Усі учасники отримають призи – «Кобзар», підручники для вивчення української мови та диски із записами усіх учасників проекту. Презентація події відбудеться 7 березня у Львові і буде транслюватися в on-line режимі. За детальнішою інформацією слідкуйте на сайті МІОКу.

УВАГА!!!

Шановні учасники, збір відео для участі в акції «Мій подарунок для Тараса Шевченка» триває до 25 лютого 2013 р., однак просимо зголоситися бажаючих взяти в ній участь заздалегідь на вказану електронну адресу, оскільки вже розпочато приготування відеоролика для презентації події 7 березня. При записі ролика зверніть, будь ласка, увагу на ЯКІСТЬ відео та звуку! Бажано знімати крупним планом при доброму освітленні та виключити сторонні шуми.