Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» спільно з ГО «Назустріч» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує проект Дослідницький міграційний профіль як платформа трансформації міграційних медіа-дискурсів і зміни міграційної політики України.

Пропонуємо інтелектуальний продукт проекту «Міграційну наукову платформу». Це перший онлайн-ресурс, на якому зібрані всі ключові дослідження трудової міграції з України за останні 20 років, з особливою увагою до 2008-2014 рр.

Ресурс створено для дослідників, студентів, експертів з міграційних питань, а також всіх, хто цікавиться трудовою міграцією як масштабним соціальним феноменом.

Керівник проекту – Світлана Одинець, науковий співробітник відділу соціальної антропології Інституту народознавства Національної академії наук України.

Команда Платформи: Ірина Ключковська, к.пед.н., директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка», Оксана П’ятковська, к.е.н., науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка», Вікторія Володько, к.соц.н., викладач ЛНУ імені І. Франка, Ганна Заремба, соціолог, лаборант відділу соціальної антропології ІН НАНУ.

Партнерами проекту є Лабораторія соціальних досліджень у Львові (керівник – Ігор Марков) та Громадська ініціатива «Європа без бар’єрів» (керівник  – Ірина Сушко).

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених осіб.