Шановні учасники Конгресу!

Вітаючи Вас, найперше молитовно звертаюсь до Всемилостивого Бога з проханням укріпити Вас на обраному шляху утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Адже знаємо, як важливо, будучи у далеких світах, відчувати себе неодинокими, зберігати свою національну ідентичність шляхом формування громад, започаткування шкіл, молитви в українському храмі, сміливо визнавати своє походження та гордо називати себе українцями. Пам’ятайте, що створена на образ і подобу Божу людина має великий потенціал. У Ваших силах бути гідними представниками України у світі, чесно і сумлінно виконувати обов’язки на своєму місці праці, тим самим декларуючи професійність українських громадян, у будь-яких умовах самовіддано працювати в ім’я держави та українського народу, а найголовніше – бути правдивими християнами, бо «де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них» (Матв.18:15-20).

Дорогі у Христі брати і сестри, живучи в Україні та за її межами, будьте єдині у поглядах, орієнтирах та прагненнях, так як ми єдині у походженні, вірі та любові.

Нехай Господь зміцнить Ваші сили та укріпить віру, а Слово Боже буде Вашим провідником на тернистому життєвому шляху. Ще хочу побажати організатору такої величної події Міжнародному інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» наснаги, рішучості та щедрих плодів Вашої праці, бо те, що Ви робите, має велику цінність.

Благословення Господнє на Вас: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.